1.hfk olomouc : FK Šternberk (18.3.2023)

 
 S chlapci ze STRBG dáváme při sobotním ránu v Olomouci sraz a několika auty vyjíždíme na předměstí Olomouce. Že dorazíme podpořit od nás několik dní vědí samotní hráči.
 
 V sektoru se nás schází okolo 20ti(5CRO). Je přítomna i naše omladina. Roztahujeme celkově 4 vlajky, máme 2bubny. Forma fandění ještě není taková, ale to se doladí 🙂
 
 Šternberk vyhrává 1:0. A zcela zaslouženě, protože také pálí několik tutovek. Sázka na čistou výhru nám tak vyšla. Hlavně pak ve druhém poločase domácí nepředvedli nic.

RYTÍŘI KLADNO : HC Olomouc (19.2.2023)

 Do Kladna vyrážímě plným 7místným autem (2holky).
 
 Do města černého uhlí a Jardy Jágra dorážíme hodinu před zápasem. Místní na nás v okolí stadionu koukají jak na zvířata v zoo. Dáváme fotku u autobusu HCO a jdeme do sektoru hostů, ve kterém jsme první z celkově asi 30ti fandů Olomouce.
 
 S menšími přestávkami se snažíme fandit. Prý jsme občas byli slyšet, ale proti početnějším domácím nebyla moc šance.
 
 V zápase plné zvratů získáváme 2body. Nakonec zlaté body i přesto, že jsme vedli o 2branky. Více ze hry totiž měli po většinu zápasu domácí, což bylo také zapříčiněno naším častým vyloučením.
 
 Na konci zápasu probíhá menší děkovačka.
Spokojení s výletem se vracíme do Olomouce.

HC Olomouc : HC Kometa Brno (11.1.2023)

 

 Po delší době vyrážíme na domácí zápas a to ve vybraných 6ti ks(2STRG-díky!).

 Z důvodu nepsaného zákazu do domácího sektoru „D“ jsme zabrali místo na protější tribuně, vedle sektoru hostů.

 Naše skupinka budí pozornost jak v okolí stadionu, tak i během zápasu, kdy si nelze nevšimnout pohledů od všech přítomných. Během zápasu dostáváme zprávy, že o naší přítomnosti (také díky roztáhlé vlajce) už vědí i z jiných táborů a asi spousta sledujících očekává, co se ten den odehraje.

 Brněnských přijelo pouze okolo 60ks, což je zapříčiněno zejména jejich výsledkovou krizí.
Výsledek hokeje je 1:4 z našeho pohledu. Výsledek sice neodpovídal dění na ledě, ale je to hokej a nemůžeme stále vyhrávat 🙂.

 Po konci zápasu odcházíme ze stadionu a přímo u plecharény 3odvážlivci z řad mladé Mory využívají nepozornosti našeho vlajkonoše a z rukou mu berou naši flagu a utíkají. Dotyčný je s vlajkou doběhnut a od pochopitelného lynče ho zachraňuje rychlý zásah PČR. Příště víc trénovat sprinty chlapci 🙂.

 Přiznáváme tak, že 5-8 sekund byla první a prozatím jediná zástava CRO v držení mladé Mory.

charitativní hokejový zápas Unex Uničov - HCTJ Šternberk (21.12.2022)

 

 

 

 V sektoru hostů se schází 20 šternberských (3bubny). Podpořit kamarády přijíždíme autem ve 3ks.

Na charitativním hokejovém zápase Uničov x Šternberk se zavzpomínalo na kamaráda Sikyho, který pro šternberské fanoušky udělal mnoho a již není mezi námi.

Předem domluvená remíza končí nakonec 13:13, na nájezdy vyhrávají veteráni ze Šternberku 🙂 Probíhá menší děkovačka a jedeme domů.

Více bude postupně doplněno… Prozatím více na FB CRO

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *