MALÝ FOTBAL

2.5.2024

CRIMINALS OLOMOUC 3:3 (1:0) ERENA OLOMOUC (27.4.2024)
 
 S Erenou jsme se dvakrát potkali v zimní přípravě, takže se navzájem trochu známe. Poslední dubnový víkend však měl soupeř pár pro nás neznámých urostlých hráčů. My však také posílili, jak se „Angel cars“ mohli přesvědčit a tak jsme se rozešli smírně při skóre 3:3.
 
 V poslední minutě se mohlo skóre překlopit na stranu obou mužstev. Shodli jsme se na zasloužené remíze.

26.4.2024

FC BUBLÁKOV 7:1 (3:0) CRIMINALS OLOMOUC (14.4.2024),
CRIMINALS OLOMOUC 3:3 (1:2) LEGENDÁRIO (16.4.2024)
 
 KATASTROFA, UCTĚNÍ PAMÁTKY, HISTORICKÝ BOD – Tak by se ve stručnosti v 5ti slovech daly shrnout naše poslední dvě představení v malé kopané. Ale postupně…
 
3.kolo
 KATASTROFA. Do nedalekých Luběnic nás několika auty, včetně fanoušků a přítelkyň s dětmi dojelo nějakých 20,z toho na soupisce připraveno zasáhnout do pole 11 ks.
 Soupeř hrál hodně tvrdě, což mělo za následky nějaké ty modřiny a jedno dlouhodobé zranění(berle) našeho kapitána.
 Také těžký terén a brzký nesouhlas s rozhodčím měl za následek několik karet, včetně červené. Nezapíráme, že jsme hráli strašně, tedy až na 10minutové oslabení (červená karta) při hře 3na4, kdy soupeř přestal hrát a dokázali jsme v oslabení domácí přehrávat a dokonce snížit na 1:3. Jinak to byl tentokrát docela zmar z naší strany.
 Bublákov nato, že má plno starších hráčů to má v nohách a jsou sehraní.
 
4.kolo
 UCTĚNÍ PAMÁTKY+HISTORICKÝ BOD. Dva dny nato nás čekalo menší derby, o kterém se mluvilo nějaký den dopředu.
 Před úvodním hvizdem držíme několik sekund ticho jako uctění památky za Karla Čínu. 8ks černých smutečních pásek bylo přivezeno až v půlce zápasu.
 Hostující kapitán sice v úvodu dostal červenou kartu, ne však za nějakou hrubost, ale za taktický faul při našem úniku na brankáře.
 Nakonec to byl jinak na hřišti asi nejslušnější zápas.
 Paradoxně nás bylo do hry daleko méně než v předchozích zápasech a dokázali jsme si vytvořit spoustu šancí po hezkých akcích a až na pár chyb odehráli slušné utkání, což uznali i početní přihlížející.
 I když úvod a následnou 10minutovou přesilovkou jsme měli navrch a měli toho využít, ve výsledku je remíza asi zasloužená. Zejména vzhledem k průběhu stavu bod bereme. Jde tak vlastně o náš historicky první bod 🙂

23.4.2024

 Tak tu máme poslední týden na přestupy. Dnes jsme dostali registraci dalšího hráče a na poslední chvíli vyřizujeme dva nové přestupy (hráči z 1. a 3. ligy v malé kopané). Uvidíme, zda se to stihne vyřídit tento týden a budou tak za nás posily hrát již tento víkend.
 
 V předchozích dnech se nám také ozvali dva starší krimoši s nápadem na založení týmu v soutěži VETERÁNI MALÉ KOPANÉ OLOMOUC. Jelikož minimální věk hráčů je 37let, tým už by jsme složili dnes. Uvidíme se tak nejspíše v příští sezoně i v této „seniorské“ lize.
Praga Cup 2024. Pravděpodobně se zúčastníme aktuálně několik minut oznámeného letošního ročníku. Vzhledem k tomu, že jarní část v malé kopané končíme k 18.6.2024, můžeme se tohoto nejprestižnějšího turnaje v malé kopané zúčastnit.
 
 Pár vět a fotek z posledních dvou utkání zveřejníme zítra 🙂

4.4.2024

     CRIMINALS OLOMOUC 3:5 (1:2) BARBAR (2.4.2024)
 
 Barbaři-jejich hráče by jsme definovali-napůl běhaví, napůl siloví. Dobrý tým.
 
 Dvakrát vyrovnáváme. Bohužel velká chyba za vyrovnaného stavu 2:2 možná rozhodla. Kdo ví, jak by utkání pokračovalo a s jakým výsledkem skončilo.
 
 O goly se podělili naši snajpři. Kromě nich by jsme vyzdvihli výborný výkon našeho defenzivního štítu.
 
 Nemáme o sebe strach. Proti slabším soupeřům a při trošce štěstí budeme sbírat body.
27.3.2024
CRIMINALS OLOMOUC 2:4 (2:0) ROKO SAMOTIŠKY (26.3.2024)
 
 Náš historicky první zápas pod Asociací malého fotbalu olomouckého kraje bohužel výsledkově nevyšel.
 Proti zkušenému soupeři, který spolu už nějakou dobu hraje, jsme sice vyhráli první poločas 2:0, ale hraje se 2x30minut. Musíme objektivně uznat, že jsme v první půli se štěstím přežili 2-3 tutovky.
 Jejich levonohý kapitán nám ve druhé půli dělal obrovské problémy a hattrickem otočil zápas. Poté jsme se snažili vyrovnat a soupeř, které docházeli síly(měl méně hráčů na střídání), tahal za kratší konec. Bohužel to tam prostě už nespadlo. V úplně poslední akci, kdy jsme hráli vabank, dali kluci ze Samotišek na 4:2 z jejich pohledu.
 Pro nás velká zkušenost a budeme se bez pochyb postupně zlepšovat.

25.2.2024

 

 

 Dnes jsme si více jak 2hodiny zasportovali mezi sebou. Sešlosti se zúčastnili hráči za CRO +2ks STRBG + 2 Juniors.🤝⚽

11.2.2024
Představujeme oficiální logo skupiny Criminals Olomouc pro malý fotbal. ⚽✨
 
„Fotbalový klub“ proto, že tento znak bude jednou použit také pro velký fotbal.
Zvažovali jsme přidat ještě nějaké vylepšení, nakonec zvítězila jednoduchost…✅
Postupně by jsme rádi zakládali další sporty… 🙂

23.1.2024

 

 V sobotu proběhl první přátelák ve stylu 4:1. Téměr hodinové utkání skončilo 5:5 (neudrželi jsme vedení 5:3) a v prodloužení jsme dostali na 5:6. Následné jsme prohráli na penalty.
 
 Hra byla zásadně ovlivněna sněhem. Jak těžký terén to byl, můžete vidět na krátké videoukázce.
Za CRO přijelo pár km od Olomouce 14lidí (nepočítáme rodinné přislušníky, 2 hráči na pozápasové fotce již nebyli přítomni).
 
 Děkujeme soupeřům za výzvu a bezproblémovou domluvu. Dohodli jsme se, že si do začátku sezony ještě jednou čutneme, tentokráte na regulérnějším povrchu 🙂
 
 V jednání jsou další dva přáteláky s dalšími mužstvy v malé kopané, zároveň přijímáme výzvy na prověrky (můžete být i partička složená z kamarádů) v měsících únor/březen -kontaktujte nás 🙂

8.12.2023

Criminals Olomouc je oficiálně přihlášen a zapsán do 4.ligy malé kopané Olomouckého kraje.
 Registrované mužstvo pod názvem CR Olomouc i zaplacené startovné pro příští sezonu máme několik týdnů. Během ledna poté pošleme soupisku s 20ti hráči. Zapsán plný počet hráčů bude hlavně z toho důvodu, že se asi nikdy nesejdeme úplně všichni. Zatím máme předběžně napsáno cca 25lidí, pokud by se tu mezi vámi našel nějaký sportovec, který třeba nemá tým, dejte nám vědět. Třeba se domluvíme…
 Brzy zveřejníme nové logo určené pro tento fotbal a během ledna pak prohlášení ohledně programu a vizi do budoucna.
 Za další 1-2roky by jsme mohli začít taky hrát i seniorskou ligu (pro pány nad 40let)
 
Cr sportovní : Tento profil tak nyní bude předevšim o fotbale…

2022/2023

OZNÁMENÍ O PLÁNU ZALOŽIT KLUBU V MALÉ KOPANÉ A SPOLEČNÉ SPORTOVNÍ TRÉNINKY CRIMINALS OLOMOUC S ULTRAS ŠTERNBERK

 

 Na CR OLOMOUCKÝ si můžete počíst reporty z našich fotbalových turnajů. Tímto oficiálně oznamujeme, že snad v blízké budoucnosti se budeme registrovat do ligy v malé kopané. Do té doby se budeme účastnit dalších turnajů, dále nás čeká 1 charitativní zápas a v plánu máme ještě zorganizovat turnaj CRO, na který pozveme spřátelené skupiny, fotbalové oddíly a ostatní sportovce a kamarády, kteří se sdruží do týmů. Bylo by krásné časem založit i velký fotbal, avšak to je ještě daleko. Co další sporty? Uvidíme… Ambice budeme mít samozřejmě ty nejvyšší a budeme se snažit dostat se co nejvýše, co nám sportovní i finanční situace dovolí. Samozřejmě bude potřebné sehnat sponzory a partnery… Hlásí se k nám pravidelně další sportovci mladších ročníků, které vzhledem k věkovému průměru jádra CRO samozřejmě budeme potřebovat. Tito tak budou hrát za bývalé kriminálníky pod hlavičkou CRIMINALS OLOMOUC. Časem si chceme odkoupit nebo postavit zcela nové hřiště. Budeme tak mít své vlastní zázemí se vším, co k tomu patří. Jeden z nejmenovaných zakladatelů CRO a prozatím hrající kapitán si tak snad splní jeden z dávných dětských snů být manažer (snad úspěšný) a už teď se těší na novou práci :)) Chceme ukázat, že i kriminálníci umí hrát fotbal, organizovat se a jsou schopni zařídit chod klubu a vše okolo. Dále jsme se s přáteli ze Šternberku domluvili na společných trénincích v bojových sportech. Ty budou probíhat od září, zezačátku 1x týdně společně, dále individuálně. Tréninky proběhnou jak v tělocvičně, tak venku (pod širým nebem) – podle počasí a zaměření…