Zdravíme kriminálníky i širokou veřejnost. 
Jsme bývalí kriminálníci z Olomouce a okolí.
Zároveň jsme první regionální skupina basmanů u nás.

Olomouc

Naším cílem zejména je a bude vytvořit silnou komunitu stejně smýšlejících lidí. Dále propojit 2 světy – kriminální s většinovou populací.

Pravidelně budeme rozšiřovat webové stránky, na kterých bude mimo jiné prostor pro vyjádření; vyměňování si zkušeností; poskytnutí pomoci a rad; vytvoření diskuze; pořádání společných srazů a akcí jak pro basmany, tak pro širokou veřejnost.

Dále je našlápnuto k založení firem v několika oborech (brzy zveřejníme), kde najdou uplatnění nejen bývalí vězni. Taktéž se pracuje na založení a otevření advokátní kanceláře v Praze. Postupně chceme docílit otevření poboček s odborníky na právo ve všech větších městech u nás.

Celkově chceme spolupracovat s více institucemi. Pracujeme a máme v jednání podporovatele a partnery, kteří za celým projektem budou stát. Brzy také představíme založení regionálních skupin basmanů v ČR.

My, jako Criminals Olomouc máme zájem o to , aby se jednalo o projekt, který bude úspěšný, bude se rozvíjet a pomáhat tam, kde je třeba.

Máte připomínky, otázky, nápady nebo jen potřebujete poradit např. se sepsáním úředních žádostí/podání, atd. ? Napište nám !

září 2022