Kamarádi ze Šternberku tento výjezd plánují jako výjezd podzimu. Jako vždy je v tom nemíníme nechat a přislíbíme účast. Bohužel fotbalový svaz na apel vsetínského klubu několik dní předem přesunul zápas ze soboty na pátek a to skrze sobotní hokejové derby Vsetín : Zlín. Bohužel nám tak na tento termín odpadá celkem dost domluvených lidí. Nezbývá, než se s tímto poprat.

Na srazu se nás scházi celkem 12 (CRO 6ks). Většinu příchozích mělo to ráno ještě v Olomouci čekat překvapení, které se bohužel kvůli uniklým informacím nebo náhodě(?) neuskutečnilo.

Do Vsetína jedeme vlakem v dobré náladě. Zpíváme a vymýšlíme nové chorály – především jeden sklízí velké ohlasy ?..

Při cestě z vlakového nádraží si chvíli hrajeme na schovávanou s čekající „ochrankou“ ? Z oken místní restaurace vidíme, jak policejní auta jezdí nějaký čas sem a tam. Cesta na tamní fotbalový stadionek probíhá za skandování. Na konci jednoho z mostů jsme zablokování 2auty a je nám sděleno, že pokud se ještě jednou dopustíme zahalování a odpalování ohňů, budou se rozdávat desetitisícové pokuty. Alespoň místní policii můžeme poděkovat za navedení ke stadionu. ?

Samotný fotbal nebyl tak záživný, šance nebyly na obou stranách téměř žádné a utkání tak skončilo bez branek. Jeli jsme si pro výhru, ale co se dá dělat. Po konci zápasu odpalujeme dýmovnice a jiné. Jako vždy i tak poděkujeme hráčům za snahu-víme, že chtěli vyhrát.

Poté čekáme v mistni fotbalové hospodě u stadionu na hráče a trenéry. Vedle nás u stolu sedí 3vsetinští hools (u jednoho z nich zahlídneme i logo Baniku Ostrava), ale jedinkrát se tato trojice nepodívá našim směrem, usuzujeme tak, že se evidentně soustředí na zmíněné derby příští den. My máme taktéž aktuálně jiné věci na řešení . ? Zpět do Olomouce, respektive Šternberku jedeme klubovým autobusem s hráči. Po návratu do OL máme v plánu ještě jednu maličkost, ale skrze únavu z celého dne a nabytému programu to nakonec posouváme na neurčito.

Vaši kriminálníci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *